Вход
Логин:


Пароль: Забыли пароль?


ГлУбОкоЕ РуЛИт

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ГлУбОкоЕ РуЛИт » Корзина » ЛЮБИТЕЛИ РОКА!!!


ЛЮБИТЕЛИ РОКА!!!

Сообщений 31 страница 60 из 71

31

З беларускіх выканаўцаў магу параіць: Deadmarsh, Borealis, GodsTower, PARTYZONE, Rahis, Straight Land, Vicious Crusade, ZET, Крок, Стая, Тезаўрус, Znich, Asguard,   і маіх сяброў:  ANAL GRIND ды Dark Deception.

0

32

хм..я бы рада..но где это мне взять... у нас в Глубоком это проблемно

+1

33

Калі толькі ў мяне ды у Рванага з Глыбокага, ёсць шмат рознай цікавай музыкі, я бы прывёз, дык пакуль не ведаю калі дабяруся да Глыбокага. З  2 траўня  трэба працаваць у Наваполацку(у верасні 50 год Наваполацку)

0

34

Рваный мой друг тоже P!t, не забывай. И музыка,что есть у Рваного тоже есть у меня,но конечно же не вся.

А насчёт СЛЁЗ спасибо, я знал о концерте,но не знал стоимости билета и во сколько он будет.....Когда ты уже приедешь со своего Новополоцка???.............И я тебе дам статус Металист или Металюга,я знаю ты не против...

+1

35

p!t(Наваполацк) написал(а):

Калі толькі ў мяне ды у Рванага з Глыбокага, ёсць шмат рознай цікавай музыкі, я бы прывёз, дык пакуль не ведаю калі дабяруся да Глыбокага. З  2 траўня  трэба працаваць у Наваполацку(у верасні 50 год Наваполацку)

хм.. у меня у самой время щас мало..Экзамены((..ну а летом у тебя  не получитья приехать?

+1

36

AMaTOR сёння у Глыбокім сустрэнемся я дам табе флаір. Прабач што пра цябе запамятаваў, я лічыў што ты толькі альтэрнатыву слухаеш.
А мабыць хто на Нямеччыну 31 ліпеня - 2 жніўня жадае зганяць на Wacken open air??????
Альбо 18 ліпеня ў Піцер на METALLICA????
Па дамове я працую да 1 жніўня. Мабыць і буду ў Глыбокім.

0

37

У каго ёсць такія гурты: The Moody Blues, the animals, BOB DYLAN, Jethro Tull, HAGGARD, Dire Straites, Cream, Autopsy, Tormentor????  Адгукніцесь !!!!!!!!!

0

38

Половину из них сама ищу)) хотя могу помочь с  Jethro Tull

0

39

У мяне Jethro Tull ёсць толькі ''Broadsword and the beast'' і ''Heavy Horses'', было бы нядрэнна яшчэ знайсці!!!!!

0

40

я постараюсь.. на счет   Dire Straites..сама ищу..очн нравиться Марк Нопфлер... если найдешь.поедлишься?

0

41

У мяне ёсць "Brother in arms,1985" Dire Straites, больш нічога не знайшоў, паспрабую яшчэ што-небудзь знайсці.
Ёсць яшчэ ў часопісе ''classic rock'' пра іх))

0

42

Лепшы гурт у свеце - KreatoR !!!!!!!!!
Каму знаёма іх творчасць адгукніцесь!!!

0

43

А мне нравиться Amatory,Кирпичи 07,krec.................

0

44

=НаСтЮша= написал(а):

А мне нравиться Amatory,Кирпичи 07,krec.................

все из Питера.. на счет  Krec  извини если ошибаюсь..но это же рэп вроде??  а здесь тема про рок

0

45

p!t(Наваполацк) написал(а):

У мяне Jethro Tull ёсць толькі ''Broadsword and the beast'' і ''Heavy Horses'', было бы нядрэнна яшчэ знайсці!!!!!

завтра узнаю точно.но где то 6 альбомов будет..хотела спросить..у тебя случайно нет нового фильма про Цоя?

0

46

Не нямя. Мне не падабаецца рускі рок. На лік Jethro Tull будзе цудоўна .

0

47

ну не буду спорить.. каждому свое.. но я люблю русский рок..видимо я всеядная..

+1

48

Калі пабываў на Кіпелаве, дык мне зусім усё рускае перастала падабацца!!!!!!!!

0

49

p!t(Наваполацк) написал(а):

Калі пабываў на Кіпелаве, дык мне зусім усё рускае перастала падабацца!!!!!!!!

извини..тебе не кажеться глупым менять отношение ко всему русскому року.из-за одной группы...

0

50

Я толькі зараз магу паслухаць расейскія: demons of guillotine, Solerrain, Северные Врата, ASHEN LIGHT.

0

51

demons of guillotine ничего)) мне тож нра))...

0

52

Крыху навін....

         «Крамбамбуля» едзе па Беларусі:
Гурт «Крамбамбуля» зараз актыўна рыхтуе новую праграму «Хвалі пазытыву», прэм’ера якой у Менску адбудзецца 21 траўня падчас сольнага канцэрту ў КЗ «Мінск». Лявон Вольскі: «Ужо ёсьць некалькі новых песень, адна зь якіх мае працоўную назву „Хіцяра“. Таксама на менскім выступе плянуем паказаць некалькі новых дуэтаў, але і не забудземся на зробленыя раней. Мы ўжо запрасілі выйсьці з намі на сцэну Сьвятлану Зелянкоўскую, Ганну Хітрык і Вольгу Самусік». Цягам траўня «Крамбамбулю» ўбачаць і пачуюць таксама жыхары Гомеля, Магілёву, Горадні і Берасьця.

           Зьміцер Вайцюшкевіч: «Нам надакучыла выступаць у канцэртных залях»
30 красавіка Зьміцер Вайцюшкевіч і WZ-Orkiestra адыгралі вялікі клюбны канцэрт у «Гудвіне», а ўлетку плянуюць узяць удзел у фэстывалі «Басовішча». З. Вайцюшкевіч: «Шчыра кажучы, нам надакучыла выступаць у канцэртных залях. Адчуваецца, што нашым слухачам становіцца няўтульна ў сваіх мяккіх крэслах – ім хочацца таньчыць і весяліцца».

          Кірчуку за радзіму крыўдна
  «Троіца» прэзэнтавала свой чацьверты дыск «Сон-трава», які выходзіць асобна ў Беларусі і ў Польшчы з дыстрыбуцыяй у некалькіх эўрапейскіх краінах. Лідэр гурта Іван Кірчук з нагоды выхаду дыску падзяліўся сваімі думкамі што да становішча ў беларускай фольк-музыцы: «Музычных адукацыйных установаў у нас хапае, але пры тым няма этнічнай радыёстанцыі, не праводзяцца этнічныя фэстывалі і для музыкаў няма магчымасьці для самавыяўленьня. Крыху крыўдна за Радзіму…»

0

53

А Я люблю Radiohead!очень хорошая музыка!послушайте на досуге,не пожалеете!)))))

0

54

я предпочитаю Trakter Bowling,Papa Roach, Amatory- а как они вам??

0

55

Я тож обожаю RADIOHEAD, некоторые песни прост шедэвры.... Особенно последний альбом -  In Rainbows... Спокойная, красивая музыка.... обычно по вечерам слушаю...

0

56

Здесь кто-то об AMATORY заговорил или мне показалось?

0

57

TommiZi написал(а):

Я тож обожаю RADIOHEAD, некоторые песни прост шедэвры.... Особенно последний альбом -  In Rainbows... Спокойная, красивая музыка.... обычно по вечерам слушаю...

офигенна група..не он нра

0

58

Metallection

"Metallection" ёсьць нацыянальнай мэтал-калекцыяй, што мае на мэце збіраць найлепшыя песьні, выкананыя па-беларуску у стылі цяжкага року.
Гэтыя песьні адбіраюцца з дапамогаю незалежных ад каардынатараў "Metallection" экспэртаў і штогадова выдаюцца на кампакт-дысках.
Прад'юсаваньнем зборнікаў METALLECTION займаецца "Беларуская музычная альтэрнатыва". БМА забяспечвае выданьне дыскаў, іхні распаўсюд, фінансавую падтрымку пректа і канцэртовую дзейнасьць пад маркай "Metallection".
Каардынатары "Metallection" забяспечваюць узаемадзеяньне з беларускай мэтал-сцэнай, прыманьне і вытворчасьць запісаў, празрыстасьць і выкананьне правілаў адбору песень.

Апроч таго, "Metallection" ёсьць супольнасьцю беларускай мэтал-сцэны. Тыя музыканты, прад'юсэры і іншыя людзі, што зацікаўленыя ў развіцьці беларускамоўнай мэтал-сцэны, маюць магчымасьць удзельнічаць у "Metallection" і наўпрост уплываць на працэс выданьня дыскаў і іншую дзейнасьць "Metallection".

"Metallection" ня ёсьць камэрцыйным праектам. Бізнэсовыя праекты маюць на мэце прыбытак. "Metallection" мае іншыя мэты.

Мэтамі "Metallection" ёсьць:
а) прамоцыя беларускамоўных мэтал-гуртоў на беларускай сцэне;
б) пазыцыяваньне беларускай мовы як найпрыдатнейшага сродку музычнай выразнасьці ў цяжкім року, незалежна ад нацыянальнасьці выканаўцаў;
с) выпрацоўка захадаў дзеля павышэньня якасьці запісаў беларускіх мэтал-гуртоў нават незалежна ад мовы выкананьня.

"Metallection" ня ёсьць беларускім нацыянальным праектам. Каардынатары "Metallection" ня маюць права зважаць на расавыя, нацыянальныя,
рэлігійныя, палітычныя і іншыя адрознасьці суполаў ці асобаў, удзельных у праекце. Адзіным чыньнікам і ўмовай удзелу у праекце ёсьць беларуская мова выкананьня і судзяленьне мэтаў, пералічаных вышэй.
(У мяне ёсьць усе 4 Metallection, калі патрэбны звяртайцеся)

0

59

Ну а я балдею от Nightwish, Apocalyptica, Children of Bodom, Арии, Кипелова, Стаи, Артерии, Ensiferum. Хотя это уже не рок, а металл.

0

60

Bodom написал(а):

Ну а я балдею от Nightwish, Apocalyptica, Children of Bodom, Арии, Кипелова, Стаи, Артерии, Ensiferum. Хотя это уже не рок, а металл.

терь понимаю че такой ник!крутая группа..та и вообще вкус ниче..но вот Стаи я не слышала и Артерии тож(((

0


Вы здесь » ГлУбОкоЕ РуЛИт » Корзина » ЛЮБИТЕЛИ РОКА!!!